MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Spjälstolar 9671300
nr 967 1300
Spjälstolar
4 st. 1800-tal, bemålade
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 juni 2015
kl 20:00:21
600 kr
800 kr